Запрошуємо до туристичного магизину легкого сучасного спорядження

Чому рюкзак має бути легким

Усі ви тут тому, що цікавитеся тим, як полегшити рюкзак, або вже почали полегшувати його, вступивши у секту легкохідства. Для кожного відповідь на питання про полегшення рюкзака та мотиви свої особисті.
На наш погляд, легкий рюкзак дає багато переваг:

  • більше задоволення від подорожі чи походу;
  • менше втоми; менше навантаження на спину та ноги;
  • більші відстані, які можна подолати;
  • економія при пересуванні, адже не треба купувати багаж при перельотах.

Як полегшити своє спорядження

Полегшувати спорядження ми радимо поступово. Не треба одразу кидатися у крайнощі. Усі ми любимо комфорт під час походів, але розуміння комфорту у кожного особисте. Хтось потребує намету, комусь достатньо тенту вагою у 200 грамів. Хтось впевнений, що без каркасного рюкзака та вентильованої спинки нічого робити в горах, когось задовольняє безкаркасний рюкзак вагою у 400 грамів. Хтось не розуміє іншого взуття, аніж важке трекінгове з фіксацією голеностопу, а хтось комфортно почуває себе у трейлових кросівках.

В першу чергу варто замінити весь вміст рюкзака на більш легке та компактне спорядження. Потім розуміючи увесь обʼєм, підібрати рюкзак, який буде вам зручний. Завжди треба виходити з особистого досвіду, комфорту та безпеки.

У будь-якому випадку, краще звернутися до нас за порадами по підбору легкого спорядження. Ми допоможемо вам зекономити час вберегти від зайвих витрат на спорядження

Наша мета

Наша команда однодумців пропагує легкохідний підхід у туризмі.

Ми хочемо, щоб магазин був не просто вітриною з товарами, а осередком спільноти про легке спорядження та легкохідство серед туристів в Україні.  Наш досвід, накоплений за роки, дозволяє нам давати поради щодо легкого спорядження, Fast&Light напрямку у туризмі, давати дієві поради по плануванню легкохідних походів.

На сьогоднішній день ми проводимо виїздні лекції-походи в україньких Карпатах, де знайомимо учасників з принципами легкохідства, ночівлі під тентами та пірамідами, а також, ділимося досвідом.

Окрім лекцій з практикою в лісах та на полининах, ми проводимо зустрічі у Києві, де розповідаємо про легкохідство, легке спорядження та Fast&Light.

Також про нас можна почитати тут