Огляд

Легкий килимок Klymit V Ultralite SL

KLYMIT V Ultralite SL  – килимок, який з’явився на ринку у 2017. Дана модель й досі позиціонується  Klymit як найлегший надувний килимок у лінійці Static V. Його вага 337 грамів. У 2019 році у килимка змінився клапан, в принципі, клапани були змінені у всіх килимків KLYMIT.

Що ж це за килимок

Без сумнівів, виробники для Ultralite SL взяли за основу свій перший знаменитий надувний килимок – Static V. Так що, V Ultralite SL це той самий Static V, тільки полегшена версія, це – найлегший килимок, який Klymit робив до цього часу. 

Модель, яку ми розглядаємо, без утеплювача. У килимка є, характерні для всіх надувних виробів KLYMIT, V-подібні повітряні камери. Саме така конструкція забезпечує обмеження циркуляції повітря та втрати тепла.

V-подібні повітряні камери разом з більш короткими бічними спроектовані таким чином, що коли ви спите на неповній поверхні, тиснути вагою тіла, ймовірність того, що ви впадете з килимка мінімальна. Що одна особливість, при натисканні на килимок (ви лягли на нього), розподіл навантаження відбувається рівномірно у двох напрямках вздовж та вбік.

З іншої сторони, простір між перемичками зменшує кількість повітря, яке було б треба “задути” у килимок.

Килимки Klymit, спроектовані з урахуванням карти тіла. Не виключенням є і V Ultralite SL. Це говорить нам про те, що ви отримуєте оптимальну контурну підтримку в тих місцях, де вона більше усього потрібна (як проілюстровано на малюнку). Це підвищує комфорт та зменшує вагу. 

Отвір для надування килимка замінено, тепер це не просто клапан, а зворотній клапан пласкої форми. При надування, можна вже не переживати, що повітря вийде назовні, адже клапан його тримає. За рахунок натискання на клапан, ви отримуєте швидке здування килимка. Пласка кришка, яка закриває й  захищає клапан від сміття, дуже зручна, та що всім не заважає як при пакуванні, так і при спанні.

Зона ніг у килимка завужена, що зменшити вагу. З однієї сторони ви маєте ширину килимка 51 см, а з протилежної – 46 см.

Килимок виготовлений з 20D ripstop polyester, що дозволяє забезпечити ідеальний баланс ваги та довговічність.

Розмір в упаковці просто неймовірний – 16.5 х 6.4 см. Ви це зможете побачити на фото нижче.

Для кого цей килимок

Враховуючи вагу та габарити килимка, Klymit позиціонує його для ulltralight, fast&light.  Він підійде для будь-якого активного відпочинку на природі чи подорожі. Його розмір в упаковці такий малий, що не важливо як і в чому ви його транспортуєте. Хоч у кишені, а потім достанете надуєте, та ляжете відпочити на підлозі аеропорту в очікуванні наступного рейсу.

Слід зауважити, що довжина цього килимка має фіксований розмір – 183 см, він підходить переважній більшості людей. Але, якщо ви маєте зріст баскетболіста, то, можливо, вам слід придивитися інший килимок Static V Long, як варіант.

Слід звернути увагу на сезонність використання килимка Klymit V Ultralite SL. Враховуючи показник R-v 1,3, ми розуміємо, що килимок для теплої пори року. Але! Температурний комфорт доволі специфічна та індивідуальна річ. Проте, якщо вам потрібен килимок з розрахунком на зимові морози, то можете розглянути Klymit V Insulated Ultralite SL.

Порівняння Klymit V Ultralite SL з іншими пропозиціями 

Як ми писали вище, V Ultralite SL є полегшеною моделлю Static V. Ми наведемо його у таблиці, щоб було видно що змінилося, та надамо декілька  варіантів, на нашу думку, близьких за показниками надувних килимків. Усі дані вказані на день публікації. Усі назви килимків у порівняльній таблиці клікабельні.

KLYMIT Static V KLYMIT V Ultralite SL Sea To Summit ULTRALIGHT AIR SLEEPING MAT THERM-A-REST NEOAIR UBERLITE
Вага 514 г 337 г 395 г 250 г
Розмір в упаковці 20,3х7,6 см 16,5х6,4 см 16,5х7,5 см 15х9 см
R-v 1,3 1,3 0,7 2,0
Товщина 6,5 см 6,5 см 5 см 6,4 см
Габарити 183х59 см 183х51 см 183х55 см 183х51 см
Розмір R R X, S, R, L S, R, L
Тканина 75D poly 20D poly 40D nylon 15D rip nylon/15D Nylon
Ціна (за однаковий розмір) 1 520 грн 2 500 грн 2 550 грн 6 342 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *