Новини

Новинка від Gossamer Gear рюкзак G4-20

Поки ми з вами відповідали на питання про об’єм рюкзака, трохи не пропустили одну цікавинку.

Відомий американський виробник легкого спорядження Gossamer Gear презентував свій новий рюкзак – G4-20

Почнемо з назви, адже вона – це не просто літера та кілька цифр. Компанія Gossamer Gear святкує ювілей – 20 років! З чим ми її і вітаємо! 20 – це одна з цифр, що закладена у назві. А G4 – це один з перших рюкзаків, який отримав редизайн та виготвлений з сучасних легких матеріалів.

Таким чином, компанія у свій день народження робить подарунок у вигляді нового рюкзака G4-20 усім прибічникам легкого спорядження.

З світлин які доступні загалу, та опису, ми бачимо рюкзак, що відповідає класичному концепту рюкзакобудування. І це нас неймовірно тішить. Адже класика вічна й завжди на часі. 

Ще одна деталь, виробник повернувся до системи rolltop. Так, це знову ж та сама класика. Проте, на нашу думку, такий спосіб закривання має переваги над верхнім клапаном у рюкзака.

G4-20 має невелику базову вагу – 615 грамів. Об’єм у 42 літри (30 літрів загальний відділ, решта припадає на кишені). Доступний у двох кольорах, що доволі неочікувано від Gossamer Gear. Та має три варіанти розміру.

У підсумку, вийшла доволі цікава модель, яку хочеться вже помацати, напакувати та потестити особисто. У сухому залишку: відмінна якість від американського виробника з 20-ти річним стажем; функціональність; варіації по розмірах; два кольори на вибір; невелика вага; пристойний об’єм. Ну й на закуску ціна! Вартість 180 доларів, то є дуже демократично при співставленні з іншими виробниками туристичного спорядження.

Ви б хотіли собі такий рюкзак?

А ось тут першоджерело blog.gossamergear.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *