Питна система SOURCE WIDEPAC

Питна система SOURCE WIDEPAC
на складі
832 грн

Наявні опції


Об’єм:

Кількість: КУПИТИ

Source Widepac - проста, надійна та зручна питна система. Оснащена системою закривання Widepac з ковзаючою вставкою (зручне відкривання та закривання). Легко наповнюється та миється, а також, має 100% герметичність. 
Відмінний вибір для походів, прогулянок та спорту. 
 

Особливості:

 

  • Widepac™ closure - зручна система закривання резервуару, з ковзаючою вставкою. Легко відкривається та закривається, легко наповнюється та миється. Повна повітренепроникність (U.S Patent No. 7,648,276,B2)

  • Glass Like™ Film Technology - технологія запобігання утворенню біологічних плівок. Дозволяє самоочищуватися внутрішній поверхні резервуару. Пластик з технологією SOURCE's Glass-Like™ у 10 разів більш слизький, ніж звичайна поліетиленова плівка. Легко очищується звичайним струмом води від більшості забруднень. 

  • Taste Free™ System - екструдована поліетиленова плівка зберігає природний/початковий смак напою, без присмаку пластика. В питних системах Source не використовуються заборонені для харчових ємностей бісфенол (BPA) та фталати.

  • Grunge-Guard™ Technology - інгібітори росту бактерій на поверхні резервуара для рідин та трубках гідратора. Використовуються антибактеріальні агенти, дозволені американським управлінням контролю за харчами та ліками (FDA) та агенством з захисту довколишнього середовища EPA.

  • Easy Care & Low Maintenance - поєднання технологій Glass-Like™ та Grunge-Guard™ роблять питні системи Source дуже простими та зручними у використанні та обслуговуванні. Вони легко чистяться та легко перезаповнюються. Не потребують будь-якого спеціального обслуговування. Прицьому, вода завжди залишається свіжою протягом декількох днів. 

  • SQC™ - система кріплення трубки. Легким рухом трубка з загубником питної системи приєднується до резервуару. Запатентована технологія дозволяє виконувати цю дію навіть при заповненому резервуарі. 

  • Helix™ Valve - силіконовий загубник циліндричної форми, зовсім не потребує спецефічних операцій  з ним для використання. Унікальний механізм забезпечую відмінну швидкість подачі рідини. При закритті система стає повністю герметичною та не пропускає воду, навіть при надлишковому тиску. Система побудована по принципу байонетного механізму. 

  • Dirt Shield™ - захисний ковпачок для загубника. Захищає від потрапляння бруду та пилу. Окрім цього, захищає загубник від механічних пошкоджень.

  • Co-Extruded Tube™ - еластична з"єднувальна трубка виконана з міцного пластику.  Поверхня пластика виконана по технології Glass-Like™ Film Technology та містить антибактеріальний агент Grunge-Guard™ Technology.

 

Технічні характеристики
Размеры, ДxВxШ1.5L (18.5cm x 32cm) /2L (19.5cm x 35.5cm) /3L (21.5cm x 42.5cm)
Вага1.5L (110g) /2L (110g) /3L (125g)
МатеріалЕмкость (трехслойный PE) / детали (PP, PE, POM) / загубник (силикон)