Питна система SOURCE Widepac D|vide

Питна система SOURCE Widepac D|vide
на складі
1127 грн

Наявні опції


* Об’єм:

Кількість: КУПИТИ

D|vide 2L Hydration System

 

Дві індивідуальні питні системи в одній. Зберігаються габарити звичайної питної системи, але зараз через різні трубки можна пити різні напої. Популярний, на сьогоднішній день, серед спортсменів ізотонік + чиста вода реалізується в одній питній системі. 


Застосування нової питної системи D|vide Hydration.

 

Резервуар питної системи виготовлений по стандартній схемі WidePack. Відмінність у тому, що замість одного відділення для рідини, їх два у цій питній системі. Відкриваєте планку WideРack, заповнюєте потрібнити питними рідинами, закриваєте планку - система готова до використання.

Два Відділення встановлені тандемом. При нерівномірному вживанні рідин, один з резервуарів буде зменшуватися в об"ємі, проте система буду залишатися відцентрованою.

Два стандартних питних клапани для використання. Щоб розрізняти напої, трубки зроблені різними по кольору. Вони рознесені на ліву та праву сторони, так як більшість наплічників мають кріплення на обох лямках. 

 

Технології матеріалів:

 

Коекструдована поліетиленова плівка – спеціальна обробка поліетиленової плівки,  яка підвищує упорядкованість молекул та збільшує його міцність на розрив. 
Glass-like™ – технологія, що запобігає прикріпленню бактерій та мікроорганізмів до поверхні. Плівка Glass-like™ у 20 разів більш гладка, ніж стандартна поліетиленова плівка  та всього на 50% поступається гладкості скла. Внутрішня поверхня резервуара добре самоочищується. 
Grunge guard™ – інгібітори росту бактерій на поверхні резервуара для рідин та трубках гідратора. Використовуються антибактеріальні агенти, дозволені американським управлінням контролю за харчами та ліками (FDA) та агенством з захисту довколишнього середовища EPA..
Taste Free™- екструдована поліетиленова плівка зберігає природний/початковий смак напою, без присмаку пластика. В питних системах Source не використовуються заборонені для харчових ємностей бісфенол (BPA) та фталати.

Технології компонентів системи:

 

Widepac™ - зручна система закривання резервуару, з ковзаючою вставкою. Легко відкривається та закривається, легко наповнюється та миється. Повна повітренепроникність (U.S Patent No. 7,648,276,B2)

 

 

Технічні характеристики
Размеры, ДxВxШ2L (19.5cm x 37cm)3L (21cm x 42.5cm) трубка: 94cm
Вага2L (260g) /3L (277g)
МатеріалЕмкость (трехслойный PE) / детали (PP, PE, POM) / загубник (силикон)