Наплічник Gossamer Gear Kumo

Наплічник Gossamer Gear Kumo
Нет на складе
4703 грн
Кількість: КУПИТИ

Наплічник Gossamer Gear Kumo Superlight виготовлений з нового міцного матеріалу  100d та 200d Robic. За основу була взята стара модель наплічника Murmur і удосконалена.

Як і більшість моделей Gossamer Gear, конструкція верху наплічника реалізована на системі OTT (Over-топ ™) з додаванням кишені на блискавці. Обидві бічні кишені виготовлені з тканини Robic, для того, щоб мінімізувати пошкодження наплічника під час походу. Велика задня кишеня, як завжди, виготовлена із сітки, це забезпечую легкий та швидкий доступ до речей. Kumo також оснащений новими, більш ергономічними плечовими лямками. 

у нижній частині розташовані кріплення для трекінгових палиць та петля для льодорубу. За допомогою шнура та петель на бічній частині наплічника, ви можете закріпити додаткове спорядження (тент, килимок та т.і.)  

Максимально рекомендована вага навантаження - 12 кг. Kumo універсальний наплічник, його можна використовувати в місті, походах та вело-прогулянках. Любителі активного відпочинку  належним чином оцінять його якість та функіональність. 

 

Об'єм
Максимальний36 литров
Основний28 литров
Кишені8 литров
Технічні характеристики
Вага555 грамма ( в полной комплектации )
МатеріалCustom 70 and 100 denier Robic nylon